Halı ve Perde Temizleme


Eco Dry PERDE TEMİZLEME
Perdeleriniz özel kimyasallar ile temizlenmektedir.

Bakım ve Temizliği: JALUZi STOR PERDE TEMİZLİK VE TAMİRİ
Jaluzi Temizliği Hava kirliliğinin yoğun yaşanması ve hala bazı iş yerlerinde çok sigara içilmesi nedeniyle 6 ayda 1 kez yapılması gerekli bir hizmettir.
Mevcut jaluzileriniz tek tek numaralandırılır ve numara sırasına göre sökülen jaluzilerin temizliği yapıldıktan sonra numara sırasına göre yerine monte edilir.
Jaluzileriniz bir günde temizlenir.
JALUZİ TAMİRİ VE BAKIMI
Yıpranan ve arızalanan jaluzilerinizin tamiri de firmamız tarafında yapılmaktadır.

Eco Dry HALI YIKAMA

Halılar evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir.

Düzenli halı yıkama yaptırmanız ve doğru halı yıkama teknikleri uygulayan full otomatik halı yıkama fabrikalarını tercih etmeniz, halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu sebeple halılarınız yeterli halı yıkama parkuruna sahip olmayan veya yağlı otopark ortamlarında halı yıkayan halı yıkamacılarına teslim edilmemelidir. El dokuma halılar, kilimler deforme edilmeden, renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmalıdır. Bitkisel halı şampuanları, doğal halı yıkama şampuanları kullanılmalıdır.

Eco Dry halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir firma olmaya çalışmaktayız.

Profesyonellerin temizliğine güvenin.
Bir parke üzerindeki şarap lekesini silebilirsiniz ama kendi yöntemlerinizle halınızda oluşacak bir şarap lekesini çıkartamazsınız. Ne yazık ki halılardaki lekelerin çoğunluğu gitse de bir kısmı kalabiliyor. Tabi ki siz hemen bir profesyonel birini çağırmadığınız takdirde. Halılar ayrı ayrı sentetik, yün ve oryantal olarak çeşitlere ayırarak bakılmak zorunda.
Halıda Leke Çıkarma
Halılarda lekeyi çıkarmak için en iyi yol lekeyle birlikte hızlı şekilde çalışmaktır. İyi ve kötü tüm pazarlama şirketleri halı yıkama alanında mallarını tanıtmak için bir yarış haline gelmişler ve bu alan pazarlamada önemli bir alan haline gelmiştir.
Ne yazık ki tüketiciler leke çıkarmaya yaramayacak ürünleri satın alıyorlar. Gerçekten iyi sonuç almak için lekeye ilk anda doğru şekilde uygulamak gerekir. Bizim hedefimiz teknisyenlerimizle en mükemmel sonucu almak ya da bir hiç olmaktır.
Halıyı Buharla Temizleme
Biz eviniz için en iyi yöntemlerle size buhar temizliği sunuyoruz. Buharlı temizleme son zamanlarda halı temizleme için bir numara haline gelmiştir. Bunun nedeni hem en etkili yöntem olması hemde ekolojik olmasıdır.
Bizim halı temizliğimiz son derece kaynar suyun (en iyi mikrop temizleyicilerden biri) halının en dibine kadar preslenmesiyle başlar. Su, kir, polen, toz akarları ve diğer tüm alerjik parçacıklar vakumlanarak makinamız tarafından emilir.