Ecodry Kuru Temizleme

Eco Dry ile Ekolojik Kuru Temizlemeye Doğru… Klasik yöntemlerle yapılan kuru temizleme işleminde, kimyasal çözücünün giysilere direkt temas etmesinden ve giysiler üzerinde kimyasal atık bırakmasından dolayı bir çok cilt hastalığı sağlığımızı tehdit eder.

Eco Dry’ın Ekolojik Kuru Temizleme yöntemi sayesinde, sağlığınızı tehdit eden kimyasal çözücülerle direkt temas etme olasılığı ortadan kalkmıştır. Makinede yıkama yapıldıktan sonra tamburdaki giysiler karbon filtre tarafından vakumlanarak, kimyasal çözücüden ve zararlı atıklardan arındırılmaktadır.

 

Dünyaca tanınan UNISEC, CE ve NF gibi kendi alanlarında öncü markalar ile işbirliği yaparak hizmet verirken, ekolojik dengeyi düşünerek, doğaya da ne kadar duyarlı olduğunu göstermektedir. Kuru temizleme için gerekli teknik ekipmanın yanı sıra kullanılan kimyasallar dahi ekolojik denge göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir.

Yeniliğe ve gelişime açık olan Eco Dry ekibi profesyonellik adına yurt içinde ve daha ziyade yurt dışında bu konuda uzman kişilerden eğitimler alarak bu işi ne kadar ciddiye aldığını kanıtlamaktadır.
Temel hedefi bu sektördeki kalite çıtasını daha yukarı taşımak olan Eco Dry temizleme safhasında ürünün temizliği, müşterinin sağlığı ve ekolojik dengeyi göz önünde bulundurur.