Terzi ve Ütüleme

Ütüleme Hizmeti

Kusursuz Ütünlenmiş Tertemiz Giysiler… EcoDry , sağlığınızı tehdit etmeden, yıkama, ütüleme, muhafaza etme zahmetine girmeden zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ekolojik Sistemle temizlenen giysileriniz büyük bir özenle amacına uygun olarak ütülenip ambalajlanır. Giysilerinizin yanında ev tekstili ürünleriniz de ekolojik olarak temizlenir. EcoDry, Halı Yıkama, Perde, Yorgan, Deri Temizleme, Terzi hizmeti de verir.

EcoDry Ütü
Eco Dry Ütü Hizmeti; zamanın hızla değer kazandığı ve modern şehir hayatının zorlaştığı günümüzde çalışan çalışmayan tüm bireylerin bir yük olarak gördüğü, bireylere zaman kaybettirdiğinden pek de sevilmeyen ütüleme derdini üzerinizden almak amacını taşıyor.
Daha uygun fiyatlardan faydalanan yüzlerce abonemiz arasına katılmak istiyorsanız, şubelerimize telefon ve e-mail adreslerinden ulaşabilir, ya da web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Eco Dry TERZİ TADİLAT

Değerli giysilerinizin veya eşyalarınızın ömrünü uzatmak görünümünü değiştirmek için bakım, onarım ve tadilat işlemlerini Eco Dry’dan isteyebilirsiniz.

Eco Dry da işinin uzmanı deneyimli elemanlar bu bakım hizmetleri ile beraber kadın ve erkek her türlü dikim hizmetlerini de yapabilmektedir.

Eco Dry pantolon, ceket, etek, gömlek, mont, kaban, pardösü, elbise, t-shirt ve diğer kıyafetlerinizin ihtiyacı olan tüm işlemleri gerçekleştirebilir.